пʼятниця, 20 листопада 2015 р.

Цікаво

Чи знаєте ви, що школи різних країн відрізняються не тільки мовою навчання? У всіх них можна помітити безліч особливостей. Наприклад:

Школи у Великобританії
Чиновники Великобританії заборонили дітям 11-18 років використовувати сленг в школах. Навіть «привіт»/«пока» діти повинні замінити офіційними «доброго ранку»/«до побачення». Під забороною і все розмовні скорочення. Влада вважає допустимим в школах тільки літературну стандартну англійську мову. Обґрунтування таким вимогам прості - прагнення поліпшити культуру мовлення та розширити словниковий запас школярів. Чиновники запевняють, що це підвищить шанси дітей на працевлаштування і розвиток кар'єри в майбутньому.

Школи у Франції
Школи у Франції здивують вас своїм яскраво вираженим національним забарвленням. Перші школи для діток - це «материнські школи», в яких до загальної початкової освіти готують вже з 2-3 років. З дітьми працюють і педагоги, і психологи. У 5 років всі діти навчаються читанню в обов'язковому порядку. Початкова школа у Франції триває 5 років. Надалі 4 роки діти вчаться в коледжі. А потім 2-3 роки - в ліцеї або старшій школі. На третьому ступені навчання вже вибирається спеціалізація подальшої освіти. Ліцей у Франції закінчують тільки 80% школярів через складнощі навчання в ньому. Школи у Франції - одні з кращих освітніх установ в Європі.

Школи у В'єтнамі
В'єтнамські школи і навіть дитячі садки Хошиміну тепер радують дітей та їх батьків нововведеною йогою. Заняття починаються з пози лотоса, а викладач розповідає мудрі притчі. За день школярі та дитсадки отримують близько години занять йоги. Можливо збільшити тимчасову тривалість йоги, вибравши ще й позакласні уроки йоги. Фахівці сфери освіти і спорту переконані, що йога позитивно впливає на досягнення навчальних цілей школярами, знімає тривожність і підвищує концентрацію дітей. Батьки ж щасливі, що діти менше стали «зависати» в інтернеті.


Немає коментарів:

Дописати коментар